ЦІЛОДОБОВО 24/7 +38 (044) 500 77 88

Про компанію

Охоронна фірма USS Security

Служба охорони USS Security працює на ринку охоронних послуг України з 2008 року. Компанії групи були засновані фахівцями міжнародного класу, раніше працювали в таких охоронних компаніях як Falck, G4S.

USS Security має державні ліцензії на охоронну діяльність на здійснення:

  • Фізичної охорони
  • Технічної охорони
  • Монтажу охоронного обладнання
  • Відеоспостереження
  • Монтаж та технічне обслуговування пожежної сигналізації

USS Security має власний пульт централізованої охорони, патрульні автомобілі, а також кваліфікований персонал технічних фахівців і штат надійних і перевірених охоронців загальною чисельністю понад 1300 чоловік.

У своїй роботі USS Security застосовує кращі напрацювання великих міжнародних компаній, що працюють у сфері охоронного бізнесу. Вся наша діяльність базується на європейському підході до якості. Наші послуги повністю відповідають сучасним вимогам і стандартам, основою яких є не тільки висока якість, але і професійна етика, заснована на дотриманні принципу конфіденційності.

USS Security надає охоронні послуги як фізичним особам (охоронна сигналізація, відеоспостереження і фізична охорона приватних будинків і квартир), так і різним підприємствам і комерційним структурам (технічна охорона, відеоспостереження, патрулювання, фізична охорона та супровід вантажів).

Всі об’єкти, які охороняє USS Security, приймаються під матеріальну відповідальність. Для цього USS Security на постійній основі співпрацює з різними страховими компаніями. Дана схема була розроблена для задоволення головної вимоги наших клієнтів – потреба в безпеці і спокої.

Наші клієнти

Back to Top