ЦІЛОДОБОВО 24/7 +38 (044) 500 77 88

ВАША БЕЗПЕКА – НАША ТУРБОТА!

Корпоративний слоган описує головний принцип роботи служби охорони USS Security – безпека клієнта й схоронності його життя, майна й бізнесу понад усе.

Місія

Цілодобово робити життя й бізнес з наших клієнтів більш безпечними, використовуючи європейський досвід й знання специфіки українського охоронного ринку.

  • Ціль функціонування USS Security

    Наша ціль — зрозуміти проблему та надати оптимальне рішення кожному клієнту, забезпечивши йому максимальні впевненість та спокій.

  • Область діяльності USS Security

    USS Security спеціалізується на наданні повного спектра охоронних послуг, від охорони приватних будинків і квартир, і до забезпечення комплексних охоронних заходів крупних комерційних об’єктів.

  • Філософія USS Security — якість та індивідуальний підхід

    Основна діяльність USS Security є дотримання високих стандартів якості наданих охоронних послуг, а також орієнтація на потреби кожного клієнта с урахуванням його індивідуальних особливостей та побажань.

Цінності

Індивідуальний підхід – орієнтація на потрібності кожного клієнта з урахуванням його індивідуальних особливостей та побажань.

Професіоналізм − неухильне виконання своїх договірних обов’язків, а також беззаперечна повага до інтересів та прав наших клієнтів.

Законослухняність − дотримання законів України та лояльність по відношенню до державних інтересів.

Турбота благополуччі клієнта – забезпечення безпеки й цілісності не тільки матеріальних цінностей, але і здоров’я і благополуччя охоронюваних нами фізичних осіб.

Конфіденційність в роботі з клієнтом − неприпустимість розголошення комерційної таємниці та втручання у справи клієнта.

Прогресивність − прагнення завжди були на піці сучасних тенденцій та направлень.

Наші клієнти

Back to Top