Відкриття нової галереї Kalivosko & Shubina Gallery 17 вересня 2015 року

17 вересня 2015 року відбулося урочисте відкриття спільного проекту бізнесмена Едуарда Калівошко та Катерини Шубіної – нової галереї Kalivosko & Shubina Gallery. В рамках відкриття гості побачили роботи знакових для України художників з приватних колекцій. Катерина Шубіна пояснює: «Це оновлений формат галереї, який дозволить зайнятим людям долучатися до сучасного мистецтва, в процесі навчання або проведення бізнес зустрічей ». «Куратором ми запросили креативного арт-менеджера і колекціонера Струк Дмитра, який з 2009 року успішно втілює в життя соціально-культурні арт-проекти», – коментує Едуард Калівошко.

«У галереї регулярно відбуватимуться групові та персональні виставки робіт легенд українського арту та виставки молодих, але відомих художників. На відкритті галереї і нашій першій виставці «Light», гості побачили картини сучасних класиків – Анатолія Криволапа, Олега Тістола, Миколи Маценка, Віктора Рижих, Вінні Реунова, а також роботи молодих і знаменитих – Степана Рябченко, Романа Мініна, Артема Волокітіна, Олесі Джураєвої … », – говорить куратор галереї Дмитро Струк.

Провела захід відома модель і соціальний діяч Наталі Ворона. Музичним подарунком гостям став виступ співака Влада Ситніка і співачки Лори Суперфін.

На заході були присутні відомі бізнесмени, політики, діячі українського арту.