ЦІЛОДОБОВО 24/7 +38 (044) 500 77 88

Контроль доступу

Установка, супровід

Системи контролю доступу використовуються в комплексі охоронних послуг та мають широкий спектр застосування. Серед приватних клієнтів найбільшою популярністю користуються системи програмовано сигналізації для охорони приміщень – як право це централізовані системи із сукупності датчиків контролю, що збирають інформацію про зміни контрольованої області в реальному часі та пересилають оброблену інформацію на пульт централізованої охорони. При отриманні повідомлень про зміни контрольованих параметрів здійснюється відповідне реагування. Фізичний виїзд на об’єкт можливий протягом мінімальних проміжків часу, завдяки оптимальному розташуванню відносно об’єкта груп реагування. Деталі реагування ви можете обговорити з нашими менеджерами при укладенні договору.

Системи контролю доступу, популярні серед корпоративних клієнтів – це сукупність програмно-технічних засобів та систем управління для контролю територій великих об’єктів, переміщення персоналу підприємства й запобігання появи на підконтрольній території сторонніх осіб.

Компанія USS Security пропонує послугу оптимального контролю будь-якого об’єкта, що вас цікавить. Озвучте проблему, а спосіб та засоби її вирішення ми запропонуємо вам самі. Вам залишиться тільки вибрати оптимальний варіант.

Запит на підключення


Back to Top