ЦІЛОДОБОВО 24/7 +38 (044) 500 77 88

Відеоспостереження

Установка, супровід

Відеоспостереження є одним з найбільш сучасних видів технічної охорони. Застосування відеоспостереження дозволяє здійснювати постійний візуальний контроль стану об’єкта в режимі реального часу. Даний вид систем безпеки дозволяє не тільки фіксувати, але й вести запис зображення, що поступає з систем відеокамер розташованих на об’єкті, що охороняється. В комплексі із охоронно-пожежною сигналізацією, системного контролю доступу та іншими охоронними інструментами, відеоспостереження значно підвищую ефективність роботи комплексу систем безпеки.

Основними завданнями систем відеоспостереження є:

  • Прийом сигналу та формування відеоспостереження;
  • Спостереження й запис в реальному часі;
  • Запис звуку;
  • Простота й зручність у роботі із відеоархівом;
  • Експорт збережених даних у зручний відеоформат;
  • Повне управління передачі даних по мережі;
  • Робота в автономному режимі.

Системи охоронного відеоспостереження дозволяють передавати зображення не тільки на диспетчерський центр USS Security, а й на мобільні пристрої клієнта. Візуальний контроль ситуації на об’єкті, що знаходиться під охороною, також дозволяє вести відео реєстрацію стану об’єкта, а також виключить помилкові виклики патрульних екіпажів. В цілому ж використання відеоспостереження допомагає скоротити витрати на фізичну охорону, охоплюючи площу, де не обов’язкова постійна присутність співробітників охорони.

У випадку виникнення тривожної ситуації, диспетчер USS Security візуально оцінює характер та складність ситуації та при необхідності направляють на об’єкт патрульний екіпаж. Також, при необхідності, на об’єкт можуть бути викликані такі державні служби, як: міліція, швидка допомога, пожежна охорона та ін.

Запит на підключення


Back to Top