USS Security забезпечує безпеку виставки «The human body exhibition»

У вересні на території НСК «Олімпійського» відбулося відкриття всесвітньо відомої виставки «Таємниці тіла» (The Human Body Exhibition). Експозиція справжніх людських тіл, покликана звернути увагу на власний організм – його будову, функції, потреби, а також прищепити бажання стежити за своїм здоров’ям.

Виставка людського тіла «The Human Body», викликала сенсацію в науковому й медичному світі, буде вперше показана в Україні (м. Київ). Експозиція, котру бачили 32 мільйони відвідувачів в багатьох країнах світу, у нашій країні відкриється 7 вересня 2012р. й продовжиться до 23 грудня 2012р.

Експозиція складається з 9 галерей, кожна з яких присвячена окремій системі — респіраторної, скелетно-м’язової, травної та т.п. Виставка допоможе пізнати самих себе. Також вона є корисним доповненням у навчанні школярів і студентів-медиків.

Деякі експонати демонструють наслідки шкідливих звичок, хвороб і травм. Організатори виставки сподіваються, що завдяки побаченому, відвідувачі стануть більш відповідально ставиться до свого організму і вести здоровий спосіб життя.

Експонатами є людські тіла з оголеними м’язами і органами. Тіла та органи справжні – їхні колишні власники заповідали себе науці.

Органи пройшли спеціальну обробку і збереглися в природному вигляді. Деякі експонати демонструють наслідки шкідливих звичок, переїдання і гіподинамії і привертають увагу на те, що здоровий дух може бути тільки в здоровому тілі. «Здорові легені поряд з легенями, ураженими курінням, – більш яскравий приклад, ніж картинка в підручнику», – впевнені творці виставки, яка вже побувала в Нью-Йорку, Лондоні, Празі, Сан-Паулу, Амстердамі та інших містах.

Виставка показує відвідувачам детальний огляд людського організму, його кісткову систему, м’язи, репродуктивні органи, дихальні шляхи, кровообіг і інші частини тіла. Деякі експонати знаходяться в різних позах з метою ближче познайомити відвідувачів з тим, що відбувається в їх тілі під час руху, спорту і відпочинку. Революційний метод полімерної консервації, так званої пластинації , під час якої рідина в тканинах людини замінюються силіконом, командою фахівців постійно вдосконалюється, тому окремі експонати представлені більш докладно і наочно.

Без сумнівів, що побувавши на виставці зовсім інакше будуть дивитися на людське тіло і, звичайно ж, дуже багатьох це надихне вибрати правильний спосіб життя.