USS Security забезпечувала безпеку турне Кубку «UEFA Champions League 2011»

Турне Кубку UEFA Champions League 2011 – це перш за все захоплююча виставка, яка представляла легендарний трофей, який є невід’ємною частиною самого престижного футбольного турніру серед європейських клубів. Пройшовши через подобу тунелю для виходу гравців на поле, відвідувачі попадали в виставковий простір мультимедійні ефекти, мінливі фотографії та відеоматеріали на великих екранах з самими вражаючими голами та моментами матчів, котрі запам’ятовувалися й подарували можливість відвідувачам відчути себе безпосередньо учасниками історичних матчів.

Архівні кадри найвеличніших чемпіонів Кубку Європи й його наступника UEFA Champions League змінювались на екранах, а сенсорний екран дозволяв оживити моменти останнього сезону UEFA Champions League. Також будь-який відвідувач міг здійснити віртуальну екскурсію в минуле, пройшовши по основних маршрутах двох попередніх Турне. Ключове\а подія виставки — можливість сфотографуватися з Кубком UEFA Champions League.

Луіш Фігу, супроводжуючий Кубок в усіх трьох країнах в рамках третього Турне, сказав: «Як офіційний амбасадор UniCredit для UEFA Champions League — це прекрасний досвід, який дає мені можливість зустрічати так багато любителів футболу й вбирати цю унікальну атмосферу Турне. Це завжди приємно бути в Турне з Кубком, за який інші змагаються». Також в рамках Турне Кубку відвідувачі змогли побачити унікальні футбольні раритети, зібрані UEFA протягом останніх 50 років.

На експозиції були представлені спортивні форми, особисті речі, медалі та нагороди легендарних європейських гравців. Турне Кубку є частиною програми заходів турніру Кубка UEFA Champions League. Воно дуже точно відображає всі цінності та емоції, без яких важко уявити цей самий престижний європейський турнір. На виставці гості змогли отримати автографи відомих світових і вітчизняних зірок футболу.

Щорічне Турне Кубка UEFA Champions League, представлене UniCredit, становиться гарною європейською традицією. В 2009-2010 роках Кубок побував у десяти країнах Європи. В рамках минулих Турне більш 200 000 людей прийняли участь у заходах, приурочених до цієї події, більш 46 500 фотографій з Кубком зробили любителі футболу.