Служба охорони USS Security працює на ринку охоронних послуг з 2008 року. Компанії групи були засновані фахівцями міжнародного класу, раніше працювали в таких охоронних компаніях як Falck, G4S.

USS Security имеет государственные лицензии на охранную деятельность на осуществление:

  • Фізичної охорони
  • Технічної охорони
  • Монтажу охоронного обладнання
  • Відеоспостереження
  • Монтаж та технічне обслуговування пожежної сигналізації
uss
Просунуті технології USS Security имеет собственный Пульт Централизованной Охраны, патрульные автомобили, а также квалифицированный персонал технических специалистов и штат надежных и проверенных охранников общей численностью более 1300 человек.
Охорона для приватних осіб і не тільки USS Security оказывает охранные услуги как физическим лицам (охранная сигнализация, видеонаблюдение и физическая охрана час��ных домов и квартир), так и различным предприятиям и коммерческим структурам (техническая охрана, видеонаблюдение, патрулирование, физическая охрана и сопровождение грузов).
Еропейские стандарты качества В своей работе USS Security применяет лучшие наработки крупных международных компаний, работающих в сфере охранного бизнеса. Вся наша деятельность базируется на европейском подходе к качеству. Наши услуги полностью отвечают современным требованиям и стандартам, основой которых является не только высокое качество, но и профессиональная этика, основанная на соблюдении принципа конфиденциальности.

Місія і кредо

Щодня робити життя і бізнес наших клієнтів більш безпечними, використовуючи європейський досвід і знання специфіки українського охоронного ринку.
Мета функціонування USS Security Наша мета - зрозуміти проблему та надати оптимальне рішення кожного клієнта, забезпечивши йому максимальні впевненість і спокій.
Область діяльності USS Security USS Security спеціалізується на предосталеніі повного спектру охоронних послуг від охорони приватних будинків і квартир і до забезпечення комплексних охоронних заходів великих комерційних об'єктів.
Філософія USS Security - якість та індивідуальний підхід Основой деятельности USS Security является соблюдение высоких стандартов качества предоставляемых услуг, а также ориентация на потребности каждого клиента с учетом его индивидуальных особенностей и пожеланий.

Цінності

Індивідуальний підхід Орієнтація на потреби кожного клієнта з урахуванням його індивідуальних особливостей і побажань.
Професіоналізм Неухильне виконання своїх договірних зобов'язань, а також повага до інтересів і прав клієнта.
Законослухняність Дотримання законів України і лояльність по відношенню до державних інтересів.
Турбота про благополуччя клієнта Забезпечення безпеки і цілісності не тільки матеріальних цінностей, а й здоров'я та благополуччя охоронюваних нами фізичних осіб.
Конфіденційність в роботі з клієнтом Неприпустимість розголошення комерційної таємниці і втручання в справи клієнта.
Прогресивність Прагнення завжди бути на піку сучасних тенденцій і напрямків.

Засновники

USS Security входить в структуру міжнародного інвестиційного холдингу US Invest, підприємства якого ведуть успішну діяльність в країнах Прибалтики, Росії та Україні.

Для створення в Україні охоронної компанії європейського зразка, US Invest привернув команду професіоналів з більш ніж 20-річним досвідом роботи в сфері забезпечення охорони і безпеки.

Таким чином, у своїй діяльності USS Security використовує досвід, методики і технології провідних європейських охоронних фірм, таких як G4S, Falck, ESS.

uss

US Invets AS

US INVEST AS є приватним інвестиційним холдингом. Заснований в 1991 році паном Урмасом Сиирумаа. Центральний офіс розташований в Цюріху (Швейцарія).

Холдинг веде успішну діяльність в таких галузях як:

  • девелопмент, будівництво і управління об'єктами;
  • нерухомість;
  • енергетика;
  • охоронні послуги;
  • соціальні послуги (паркінги, медицина, освіта) та ін.

Компании холдинга находятся в Эстонии, Латвии, Литве, Испании, России и Украине.

uss

Наши партнёры

USS Security Estonia
EU Security-Complex
Гелон

Наші клієнти

Посольство Естонії в Україні
Візовий центр посольства Італії
Резиденція посла Фінляндії
ТРЦ «Проспект»
Фабрика «Полімер»